Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
 • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
 • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24 lub Blue Media, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

 

System Przelewy24  obsługuje bezpieczne transakcje:

 • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro i wiele innych.
 • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków jest dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia.
 • inne - Blik ,Płacę gotówką z Unikasą, Wydrukuj i Zapłać.

 

 System Blue Media - inowacyjny system szybkich płatności.

System płatności BlueCash realizowany przez Blue Media jest obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań na rynku bankowym umożliwiając wykonywanie przelewów natychmiastowych nawet w kilka sekund. Systemy informatyczne będące podstawą nowego rozwiązania Blue Media przetworzyły już wiele milionów płatności natychmiastowych. Już dziś użytkownicy systemu mogą zlecać przelewy online do ponad 20 banków.

Obsługuje transakcje:

Pay by Link - Płatność automatyczna (automatyczne wypełnienie formularza przelewu i prostej autoryzacji transakcji realizowanej przez Klienta.)

Płatność kartą płatniczą - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro i wiele innych.

Dodatkowo płatności typu 1-Click, czyli możliwość zapisania danych karty i korzystania z niej przy okazji kolejnych zakupów, za pomocą jednego przycisku “Zapłać”.

Blik - metoda płatności mobilnych która umożliwia dokonanie płatności, bezgotówkowo, za pomocą smartfona.

Raty online - opłacenie zamówienia w sklepie za pomocą atrakcyjnej pożyczki ratalnej.

Szybki kontakt
Zadzwoń: 506 559 311
Napisz: info@agdbox.pl

przelewy24 i dotpay

allegro-aukcje

Kontakt
 • ZBYLAND Zbigniew Lewkowicz
 • 05-400 ul. Kościuszki 22E/16
 • OTWOCK
 • Telefon komórkowy: 506 559 311
 • Telefon stacjonary: (22) 2010730
 • Fax: (22) 2010740
O sklepie
 • Zajmujemy się głównie sprzedażą produktów AGD - drobne i akcesoria. Zależy nam na tym aby odbiorca był zawsze zadowolony z naszej usługi. Cenimy sobie dobry kontakt z klientem, staramy się odpowiadać na każde pytania zadane przed i po zakupie. Produkty pochodzą od autoryzowanych polskich dystrybutorów sprzętu AGD. Sprzedawane przez nas produkty posiadają 100% pełną i bezproblemową gwarancję producenta, realizowaną przez specjalistyczne serwisy wskazane w karcie gwarancyjnej dostarczanej wraz z produktem.